Winamptan Radyo Yayını Yapmak.

Winamptan Radyo Yayını Yapmak

Winamptan radyo yayını yapmak isteyen bir hayli kişinin hayallerini gerçekleştiriyoruz.  Sanal bir radyo aracılığı ile bilgisayarınızda bulunan winamp programından kolayca yayın yapabilir ve online dinleyici kitlenizi oluşturabilirsiniz.

Kuruluşumuz olan; Manisa Bilişim , www.manisabilisim.com doğrultusunda sanal radyo kurulumu ve satışı yapmaktayız. Sizlerde sanal radyonuz ile winamp üzerinden yayın yapmak istiyorsanız evvela kendinize bir online radyo kurulumu yaptırmanız gerekiyor. Radyo istasyonu aldıktan sonra işiniz kolaylaşıyor.

Radyo site kur kuruluşu olarak, sanal radyo kurmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını düşünerek bir hayli fırsatı bir araya getirdik. Radyo sitesi kurulumu, radyo yayın yapma desteği ve dahası. Üstelik bu hizmetlerden değişik adreslerden hizmet almak yerine tüm hizmetleri tek adreste topladık. Sizlerin  tüm ihtiyaçlar düşünülerek gerek duyulan hizmetlere yer verilerek hazır radyo paketleri hazırladık. Bu paketlerde; 1 senelik domain ve hosting desteği, 1 senelik Auto Dj desteği ve birçok hizmet sunuyoruz. Tek yapmanız şart olan radyonuza bir isim düşünmek ve bu isme sahip olmak, sonra sitemizden bir radyo paketi seçip radyo yayının yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir