İNTERNET RADYO

internet radyo, şu aralar çok sık duyduğunuz internet radyo,  işte o bizim yapıtımız. internet üzerinde 1000 lerce radyo canlı yayın yapmaya başladı. Herkes kendi sesini duyurmaya başladı. Yeni kabiliyetler internet radyo,  ile gündeme çıkmaya başladı.

internet radyo,  nedir? internet radyo,  nasıl yapılır? internet radyo,  hangi program ile yapılır? internet radyo,  nasıl kurabilirim? internet radyo, kurmak legal mı? aklınıza takılan tüm sual ve meseleleri bizimle paylaşarak internet radyo kurma yolculuğuna sizlerde başlayabilirsiniz.

internet radyo,  nasıl kurulur ve hangi program ile yayın yapılır. sam2 yayın programı ile canlı yayınlar yapabilirsiniz. Belki de çok duyduğunuz bir program sam2 fakat ne oldugunu daha bilmiyorsunuz aslında sam2 internet radyosu için sanal mixer görevi yapan bir programdır. Normal mixer görevini internet radyosunda sam2 broadcaster isimi verdiğimiz bir program ile yapabilirsiniz. internet üzerinde canlı yayın encoder programı olan sam2 ile full hd profesyonel canlı yayınlar yapabilirsiniz.

internet radyo, heyetimi 1 gün içinde yapıyoruz. sizlerde 1 gün içinde kendi internet radyonuzu kurmak istermisiniz. fiyatsız radyo sitesi teması da içerisinde veriyoruz.  internet radyo,  kurmak artık sizin elinizde yalnızca bir isim belirleyerek şayet sizde internet de radyo kurmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek kendi internet radyonuzu kurmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir